Yayın için; Başlangıç Tarihi: 15 Eylül 2021 Çarşamba – Bitiş Tarihi: 24 Eylül 2021 Cuma

KOSGEB, ülkemizin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, KOBİ’lerin ekonomideki payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, ekonomik gelişmelere uygun bir şekilde sanayide entegrasyonu gerçekleştirmek, ihracattaki paylarını artırmak, araştırma-geliştirme, yenilik ve işbirliği faaliyetlerini desteklemek ve girişimcilik kültürünü geliştirmek üzere, KOBİ’lerin değişen ve gelişen ihtiyaçları göz önüne alınarak, daha esnek ve kapsamlı destekler sağlanması hedefi ile çalışmaktadır.

KOSGEB Destek Programları Yönetmeliği ve KOBİ Rehberliği ve Teknik Danışmanlık Yönetmeliği çerçevesinde hazırlanan KOSGEB Destek Programlarına, KOBİ ve girişimcilik ekosistemi kapsamında hedef kitleye yönelik doğrudan/dolaylı olan veya KOSGEB’in alt yapı çalışmalarına ve KOSGEB personelinin eğitimine yönelik 2021-2023 dönemlerinde gerçekleştirilecek çeşitli faaliyetlere için ihtiyaç duyulacak mal/hizmet alımı giderlerinin Destekleyici Kurum ile işbirliği ve desteği çerçevesinde yürütülmesi planlanmaktadır.

Bu kapsamda ekli şartnamede yer alan hususlarda destekleyici kurum olarak katkılarınız beklenmektedir.

Destekleme süresi, maliyetleri karşılama oranı, artı katkılar vb. kriterler bazında değerlendirmeler yapılacak olup, bu çerçevede konuya ilişkin kararınızın 24 Eylül 2021 tarih saat 17:30’a kadar ozelkalem@kosgeb.gov.tr  e-posta adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

 

KOSGEB Destek Programları, Hedef Kitlesi İle Kobi Ve Girişimcilik Ekosistemi Kapsamındaki Çeşitli Çalışmalar, Satın Alımlar ve Çeşitli Giderlere Yönelik Destekleyici Kurum Şartnamesi’ne BURADAN ulaşabilirisiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021

Kaynak: https://kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/7978/kosgeb-destek-programlari-hedef-kitlesi-ile-kobi-ve-girisimcilik-ekosistemi-kapsamindaki-cesitli-calismalar-satin-alimlar-ve-cesitli-giderlere-yonelik-destekleyici-ilan-metni

Privacy Preference Center