Yayın için; Başlangıç Tarihi: 27 Mayıs 2022 Cuma – Bitiş Tarihi: 5 Temmuz 2022 Salı

 

7.Agrovolga Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 06-08 Temmuz 2022 tarihleri arasında Tataristan Kazan ‘da gerçekleşecektir. Fuar iç alan, dış alan ve bitmiş ürün sergileme alanı olarak 3 ana konseptte sunulmaktadır. AGROVOLGA Uluslararası bir fuar organizasyonu olup Rusya Federasyonu’nun tarımsal açıdan gelişmiş Cumhuriyet ve Bölgeleri Tataristan’dan üretici ve satın alımcı firmaları bir araya getirmektedir.

Rusya’nın Tarım ülkesi Tataristan’da Toprak işleme, değirmen hayvancılık kanatlı sektörü, sera, tohum ve gübre sektöründeki firmaları bir araya getiren bu fuar Rusya Federasyonu Tarım ve Gıda Bakanlığı ve Tataristan Cumhuriyeti Tarım ve Gıda Bakanlığı tarafından desteklenmekte olup çok sayıda yerli ve yabancı firma için ürün ve hizmet tedarikçileri ile iş bağlantısı kurulabilecek bir platformdur. AGROVOLGA Rusya’da tarım sektörü ve modern iş dünyasını bir araya getiren, Kazan Uluslararası Havalimanı’nın yanı başında, deneysel gösteri alanlarına sahip 48 hektarlık toplam alanı ile katılımcılarına gelişmiş ve uygun altyapılı modern fuar alanı imkânı sunan geniş kapsamlı tek tarım fuarıdır. Fuarla ilgili broşüre buradan ulaşabilirsiniz.

Tataristan Cumhuriyeti, Volga Bölgesi, Rusya Federasyonu ve Avrasya Ekonomi Birliği ülkelerine ihracat kapılarını açacak fuara katılmak isteyen KOBİ’lerimizin, detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgileri bulunan Fuar Yetkilileri ile iletişime geçmeleri önemle rica olunur.

Şaban SERT         0 543 819 57 22   saban.sert@discoverevents.com

Berrin TIRPAN    0 542 722 75 64    berrin.tirpan@discoverevents.com

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2022

Kaynak: https://kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/8241/7-agrovolga-uluslararasi-tarim-hayvancilik-ve-teknolojileri-fuari-duyurusu

Privacy Preference Center