Yayın için; Başlangıç Tarihi: 4 Nisan 2022 Pazartesi – Bitiş Tarihi: 22 Nisan 2022 Cuma

Antalya OSB, yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması amacıyla düzenlediği Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı 2022 Etkinliğinin startını verdi.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi, üretimdeki katma değerin artırılması, yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması, üniversite-sanayi işbirliğinin güçlenmesi, Ar-Ge ve inovasyon kültürünün yaygınlaşması amacıyla gerçekleştirdiği Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı 2022 Etkinliğinin başvuru sürecini başlattı. Etkinlik kapsamında bir proje yarışması ve sergisi gerçekleştirilecek. Katılımcılar, ‘Tarım, Kimya, Çevre, Biyoteknoloji (Tarımsal ve Hayvansal), Gıda’ – ‘Enerji, Makine, Elektrik – Elektronik, İnşaat, Yazılım, Bilişim’ ve ‘Yapay Zeka, Sağlık ve Tıp Teknolojileri, Biyomalzeme, İlaç ve Kozmetikten’ oluşan 3 farklı kategoride geliştirdikleri ar-ge ve inovasyon temelli proje önerileri ile yarışmaya başvuruda bulunabilecek.

BİRİNCİLERE 15 BİN TL ÖDÜL

Son başvuru tarihi 22 Nisan 2022 olan yarışmada her kategori kendi içerisinde ayrı ayrı değerlendirilip, ilk üçe girenlere ödül verilecek. Kategori birincileri 15 bin TL, ikincileri 10 bin TL, üçüncüleri ise 7 bin 500 TL ödül kazanacak. Yarışmanın ödül töreni ise 27 Mayıs 2022 günü Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İdari Hizmet Binası Atatürk Konferans Salonunda yapılacak. Ödül töreninden bir gün önce açılacak sergi ile dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan proje önerilerinin yatırımcılar ile birlikte kamuoyuyla buluşması sağlanacak.

Yarışma başvuruları www.antalyaosbprojepazari.com adresinden online olarak yapılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2022

Kaynak: https://kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/8184/antalya-osb-arge-ve-inovasyon-proje-pazari-2022

Privacy Preference Center