EIC (European Innovation Council – Avrupa İnovasyon Konseyi) İnovasyon Zirvesi, 10-11 Eylül 2018 tarihlerinde, Almanya / Berlin, ‘Station Berlin’ toplantı merkezinde gerçekleştirilecek. Zirvede 1000’in üzerinde inovatif firma, yatırımcı ve işletmenin katılımıyla; önde gelen inovasyon sahiplerinin ilham verici konuşmalarıyla beraber çalıştaylar, işbirliği etkinlikleri için toplantılar düzenlenecek. Büyük  yatırımcılarla tanışmak, fikirlerinizi sunma şansını elde etmek, projelerinizi öne çıkarmak, tecrübe paylaşımı ve yeni ortaklıklara kapılar açmak için büyük bir fırsat yaratacak.

Etkinliğe katılım davet yoluyla mümkün olacak. KOBİ Aracı (SME Instrument), İnovasyona Hızlı Erişim (Fast Track to Innovation – FTI), FET-Open alanlarını kapsayan EIC pilot programına katılmış olan KOBİ’lerle birlikte, iş dünyasının önde gelenleri ve yatırımcılar etkinliğe davet edilecek.
Zirve, Avrupa Komisyonu Enterprise Europe Network yerel şubesi Berlin Partner tarafından organize ediliyor. İlk KOBİ Aracı İnovasyon Zirvesi 2016’da Brüksel’de, 600’den fazla katılımcı ile gerçekleşmiş, program dahilinde seçilmiş 22 “KOBİ Aracı Şampiyonu” benzersiz ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatını yakalamıştı.

 

Katılmak isteyen firmalar için yeni bir fırsat! Firmasını ve projesini tanıtan bir video gönderen firmalar arasından en iyileri seçilip etkinliğe davetiye kazanma şansı yakalayacak. Son tarih 19 Temmuz! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Notlar:

 

Etkinlik linki: https://ec.europa.eu/easme/en/news/save-date-eic-innovators-summit-2018

İletişim için: EASME-SME-HELPDESK@ec.europa.eu