Yayın için; Başlangıç Tarihi: 20 Temmuz 2022 Çarşamba – Bitiş Tarihi: 29 Temmuz 2022 Cuma

 

Değerli KOBİ’lerimiz;

Kore Cumhuriyeti KOBİ’ler ve Girişimler Bakanlığı,  “Teknoloji Tabanlı Girişimler için 2022 Ön Kuluçka Programı”na katılmak için Güney Kore pazarına girmek ve büyümek isteyen, gelecek vaat eden Koreli olmayan girişimleri (start-up) işe almaktadır. Kore dışındaki girişimler için kuruluş yılı şartı aranmamaktadır.

Bu programa katılan Koreli olmayan girişimciler, Koreli girişimciler ile iş birliği içerisinde olabilecek ve Kore’de start-up kurulması,  girişimcilere ölçeklendirme desteği (büyümelerini desteklemek için yeni başlayanlara özelleştirilmiş kuluçka hizmetleri ) ve Kore pazarında deneyimli start-up’lardan danışmanlık (mentorluk) eğitimi sağlanacaktır.

Katılımcılar Global Startup Academy programına katılırken, ofis alanlarını start-up şirketlerle paylaşabilecek yaratılan sinerji ile Türk girişimciler başta Güney Kore olmak üzere yurt dışı ağlarla iletişime geçebilecektir. Katılımcılara, gelecek vaat eden Koreli girişimlerle iş birliği fırsatları ve kuluçka alanları gibi Kore’de yerleşim için destek verilecektir.

Adayların ekli Bilgi Notu kapsamında Başvuru Formları‘nı doldurmaları gerekmektedir.

Teknoloji tabanlı 10 girişime (start-up) yönelik olan bu programın son başvuru tarihi 29 Temmuz 2022 olup sürecin işleyişi aşağıdaki gibidir:

Online Başvuru : inbound@kised.or.kr

* Başvuru incelemesi ve sunum değerlendirmesi (sanal) Ağustos başında yapılacak olup net bir tarih duyurulacaktır.

* Anlaşma Süresi : Ağustos 2022 ~ 28 Şubat 2023 (Planlı, yaklaşık yedi ay)

Daha fazla bilgi için: https://me2.do/xfxqALPV

BİLGİ NOTU İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU FORMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgililere duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2022

Kaynak: https://kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/8340/gkorede-2022-on-kulucka-programi-bunyesinde-koreli-olmayan-teknoloji-tabanli-girisimler-icin-ise-alim-cagrisi

Privacy Preference Center