Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II

KOBİ’ler için Proje Yazma Eğitimi; “EIC Accelerator – Başarılı Bir Başvuru Hazırlamak”

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” projesi; Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. Bu destekler; ortaklıklar ve ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları ve teklif ve sunum geliştirme konusunda yardımları içermektedir. Daha fazla bilgi için www.turkeyinh2020.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu programın bir parçası olarak, 15 Proje Yazma Eğitim Etkinliği serisinin onuncusunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Etkinlik, Ufuk Avrupa EIC Hızlandırıcı’ya (EIC Accelerator) başvurmayı planlayan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere (KOBİ’lere), spin-off firmalara, start-up’lara ve bireysel girişimcilere yöneliktir. Etkinliğin ana odak noktası, ilk aşama başvuru ve teslim süreçleri olacaktır. Ayrıca etkinlikte, başvuru yapma ve teklif sunma süreçlerinin yeni aracı olan EIC Yapay Zekâ (AI) Platformu’na da yer verilecektir.

Normal şartlarda fiziki olarak organize edilen eğitimler, Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle çevrimiçi olarak düzenlenmektedir. Etkinlik, 29 Temmuz Perşembe tarihinde “Zoom” yazılımı kullanılarak 10:00’da başlayıp yaklaşık olarak 2 saat sürecek ve canlı olarak yayınlanacaktır.

Etkinliğe katılım için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kaydolun: https://docs.google.com/forms/d/16QwMhseUATV2ZJTK0wFcuGYN2PdYrKAw-BI8Zi9gRR0/

Etkinlik tarihinden 3 gün önce “Zoom” oturum açma ayrıntıları tarafınıza gönderilecektir.

Avrupa Komisyonu’na herhangi bir başvurunun İngilizce yapılması gerekliliğinden ötürü; İngilizce olarak gerçekleşecek olan web semineri süresince, Türkçe olarak sorularınızı yöneltebilmeniz adına Türk uzmanlar da seminerde yer alacaklardır.

Etkinliğe katılımlarınızı bekliyoruz.

Bu etkinlik; Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü olduğu Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk2020 Programı’nda Türkiye Faz -II.” Başlıklı ve Ana Yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu Teknik Destek Projesi dahilinde gerçekleştirilecektir.