Yayın için; Başlangıç Tarihi: 18 Ocak 2022 Salı – Bitiş Tarihi: 10 Şubat 2022 Perşembe

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen Uygulamalı KOBİ Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezi (Model Fabrika) Projesi dahilinde kurulan Model Fabrikalarda, imalatçı KOBİ’ler başta olmak üzere işletmelere yalın ve dijital dönüşüm alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlanmaktadır. İlgili hizmetler, tam ve yarı zamanlı eğitmen ve danışmanlar aracılığıyla yürütülmektedir.

Bu kapsamda, Model Fabrika Eğitmen havuzunun genişletilmesi önem arz etmekte olup Bakanlığımız koordinasyonunda ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü (TÜSSİDE) iş birliğinde Model Fabrika Eğitmeni Yetiştirme Programı hayata geçirilmiştir. Eğitim programını başarıyla tamamlayan eğitmenler; Ankara, Bursa, Konya, Kayseri, Gaziantep, İzmir, Mersin ve Adana illerinde yer alan sekiz Model Fabrikanın faaliyetlerinde görev almak üzere eğitmen havuzunda yer alacaktır. 

 

Model Fabrika Eğitmeni Yetiştirme Programı süreci ve başvuru koşullarına yönelik ayrıntılar aşağıda yer almakta olup, Program başvuruları 10 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Programın ayrıntılarına ulaşmak için tıklayınız. 

Programa başvurmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022

Kaynak: https://kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/8139/model-fabrika-egitmeni-yetistirme-programi

Privacy Preference Center