Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ‘Ufuk 2020’de Türkiye Faz II’ projesi, Türkiye’deki yenilik ekosistemi ve destekleyici altyapı için geniş bir eğitim desteği yelpazesi sunuyor. Projedeki destekler, ağ oluşturma etkinliklerini, çok çeşitli eğitim kurslarını ve teklif ve sunumların geliştirilmesine yardımcı olmayı içermektedir. Daha fazla bilgi www.turkeyinh2020.eu  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Bu projenin bir parçası olarak, yaklaşan Ufuk Avrupa (9. Çerçeve Programı) programına ilişkin genel eğitimi (çevrimiçi etkinlik / web semineri) sizlere duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Etkinlik, Ufuk Avrupa programı kapsamında önümüzdeki 2021-2027 programlama dönemindeki araştırma ve yenilik alanlarındaki destek başvurusunda bulunmayı düşünen tüm inovasyon paydaşlarını hedefliyor. Etkinlik, Ufuk Avrupa’nın politika bağlamını yorumlamaya odaklanacak, programın yapısının ayrıntılarını sunacak ve katılımcıların finansal hükümler, işletme ve açık bilim gibi önemli konularda destek almalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca yine etkinlik kapsamında, Türk yararlanıcılara yönelik TÜBİTAK Çerçeve Programları Destek ve Ödül programları anlatılacaktır.

Eğitimde yer alacak olan uzmanlar, Avrupa Ar-Ge finansmanı konusunda geniş deneyime sahip uluslararası uzmanlar olup ve konularındaki deneyimlerini web semineri boyunca katılımcılarla paylaşma fırsatları olacaktır.

Sizleri 20 Kasım 2020 günü saat 10:00’da başlayacak ve 13:45’e kadar sürecek olan çevrimiçi etkinliğe kayıt yaptırmanız ve katılımınız için davet etmek isteriz.

Etkinlik gündemi için tıklayınız.

Kayıt:

Etkinliğimize aşağıdaki bağlantıdan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/16HWwQYLskEyX1ZNrd3Yxd6Z1rj7IuzIFpnQ8KQIIhnQ/edit

Etkinliğe sadece kayıtlı katılımcıların katılmasına izin verilecektir. Bu sebeple lütfen önce Google Formlar aracılığıyla kaydolunuz. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra, etkinlik tarihinden üç gün önce etkinliğe giriş sağlamanız için gerekli olan Zoom kayıt bağlantısı tarafınıza iletilecektir.