Araştırmacıların uluslararası ve sektörlerarası dolaşımına destek veren Ufuk2020 Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri (MSCA) 2018-2019-2020 yılları çağrıları hakkında detaylı bilgi verilmesi amacıyla TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Arel Üniversitesi Teknoloji transfer Ofisi işbirliği ile İstanbul’da bir Bilgi Günü gerçekleştiriliyor.

12 Nisan’da başvuruları kabul etmeye başlayacak olan MSCA Bireysel Burslar (Individual Fellowships) çağrısı başta olmak üzere diğer tüm Marie S. Curie çağrıları hakkında bilgi verilecek olan bu etkinlik 22 Mart 2018 Perşembe günü saat 10:00 – 13:00 arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik sadece İstanbul ve çevre illere değil Türkiye’den tüm araştırmacılarımızın ve araştırma kuruluşu temsilcilerimizin katılımına açıktır. Katılmayı planlayanların kayıt linki üzerinden kayıt yaptırması yeterli olacaktır.

 

 

Notlar:

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Program ve adres bilgisi için lütfen tıklayınız.

Etkinlik ve MSCA Programı hakkındaki sorularınız için ncpmobility@tubitak.gov.tr adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Etkinlik sonrasında proje önerileriniz özelinde görüşebileceğimizi belirtir, saygılarımızı sunarız.

MSCA Türkiye Ekibi