Değerli araştırmacılar,

BioHorizon Projesi tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde Prag/Çek Cumhuriyeti’nde Bölgesel Proje Pazarı Etkinliği düzenlenecektir. Bu proje pazarı etkinliği, aynı anda düzenlenecek olan Gıda Analizinde Son Gelişmeler (RAFA 2017) Uluslararası Kongresi’ne paralel bir yan etkinlik olarak düzenlenecektir.

Proje pazarı etkinliğinde, katılımcıların Ufuk2020 Gıda Alanı’nın Kasım ayında yayımlanacak olan 2018 Sürdürülebilir Gıda Güvenliği Çağrısı’ndaki konu başlıklarında ortaklık kurabilecekleri potansiyel ortaklarla buluşabilme imkânları olacaktır.

Etkinliğe ilgilenen tüm araştırmacı, girişimci ve diğer paydaşlar katılabilmektedir ve proje pazarı katılımcı sayısı RAFA2017 katılımcı sayısı ile sınırlı değildir. Ayrıca, proje pazarına katılmak için herhangi bir kayıt ücreti yoktur.

Ufuk2020 Programı’nın 2018-2020 Çalışma Programları’nın resmi yayımlanma dönemi Kasım 2017 olarak planlandığından, bu proje pazarı etkinliği konsorsiyum kurabilmek için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Etkinliğin ana bölümü, aynı konu başlıkları ile ilgilenen katılımcıların yapacakları ikili görüşmelerden oluşmaktadır. Katılımcılar etkinliğe kayıt olduktan sonra, kullanıcı dostu bir eşleşme ortamı sunan ve katılımcılar tarafından yüklenen profiller ve araştırma alanlarını temel alan bir araç sayesinde bahsi geçen ikili görüşmelerini ayarlayabilmektedirler.

Etkinlik programı dâhilinde, proje fikirlerinin tanıtılabilmesi için katılımcıların 5 dakikalık sunum yapma imkânları da vardır.

 

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin Eylül ayında başlayacak olan resmi kayıt sürecinden önce etkinlikle ilgili güncelleme bildirimlerini almak için lütfen tıklayınız.