Değerli Araştırma Dünyası Temsilcimiz,

Avrupa Birligi tarafından finanse edilen “Türkiye Ufuk2020’de” Projesi kapsamında Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, TÜBİTAK, 26-27 Ekim 2017 tarihlerinde Brüksel WILTCHER’S Steigenberger Otel’de düzenlenecek olan “Cities of the Future 2017” Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinliğini onurlandırmanızı diler.

Etkinlik aşağıda yer alan Ufuk2020 çağrılarını hedeflemektedir:

  • “Smart, Sustainable and Resilient Cities” and “Energy Efficient Buildings”
  • “Circular Economy (SPIRE, Raw Materials and Water)
  • “Mobility for Growth,” “Automated Road Transport” and “The European Green Vehicles Initiative”
  • “Smart Energy Systems and Consumers”

“Cities of the Future 2017” etkinliğine söz konusu alanlarla ilgili 400’e yakın Avrupalı ve Türk akademi, sanayi, kamu kurumu ve STK temsilcisinin katılması planlanmaktadır. Ayrıca, Avrupalı ve Türk araştırmacıların yanısıra AR-GE alanında faaliyet gösteren yüksek vasıflı KOBI’ler ile iletişime geçebilmeniz için eşşiz bir fırsat oluşturacak bu etkinliğin mevcut Ufuk2020 çağrıları hakkında bilgi sahibi olmak, yeni ortaklıklar oluşturmak ve iletişim ağınızı genişletmek için çok faydalı bir platform olacağı değerlendirilmektedir.

Etkinliğe katılarak Avrupalı paydaşlarınızla yüzyüze görüşün ve Ufuk2020 Çağrılarında işbirliği yapma fırsatı yakalayın!

Etkinliğe katılım için web sitemizden kayıt yaptırıp yüz yüze görüşme randevularınızı almanız gerekmektedir. Talebin yüksek olması durumunda, katılım her kurum/kuruluş için 1-2 temsilci ile sınırlandırılabilir.

*Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri için tıklayınız.

Etkinlik kaydınızı https://cof2017.b2match.io/ adresinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için Nezahat Yılmaz (n.yilmaz@idi.ie) ile iletişime geçebilirsiniz.

Brüksel’de görüşmek dileği ile,

TÜBİTAK