TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, 05 – 14 Nisan 2019 tarihlerinde EGS Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan “Denizli 3.Kitap Fuarı”na ve 06 – 14 Nisan 2019 tarihlerinde Kültürpark – Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan “24. İzmir Kitap Fuarı”na katılım sağlıyor.

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, farklı yaş gruplarına yönelik 420 başlıktaki TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, kitap severlerle buluşuyor.

Bilim okur yazarlığının küçük yaşlarda kazandırılmasını öncelikli hedeflerinden biri olarak benimseyen TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, fuarda okurlarıyla daha yakından iletişim kurma olanağı buluyor. Okul öncesi, çocuk, gençlik, başvuru ve yetişkin kitaplarının okura sunulduğu TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları standına, her yaştan okur yoğun ilgi gösteriyor.

Satışların yüzde 10 indirimle gerçekleştirileceği fuarda, ziyaretçilere yayınlarla ilgili geniş bilgiler veriliyor.

Popüler bilim kitaplarına ilgi duyan okurlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmanın önemine inanan TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, düzenli olarak kitap fuarlarına katılmayı sürdürüyor.
 

Kaynak: https://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/tubitak-populer-bilim-yayinlari-denizli-3kitap-fuari-ve-24-izmir-kitap-fuarinda