5 Temmuz 2021 tarihinde Avrupa Komisyonu, BRIDGE2HE ve Enterprise Europe Network tarafından Ufuk Avrupa Programı (2021) Küme 1: Sağlık kapsamında Proje Pazarı etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinliğin amacı, konsorsiyum ve proje fikirlerinin gelişimini destekleyen Ufuk Avrupa Küme 1 çağrıları dahilinde finansman başvurusunda bulunmak isteyen tüm ilgili paydaşları bir araya getirmektir. Katılımcılar bu etkinlik vasıtasıyla proje fikirlerini geliştirip hayata geçirme,  işbirlikleri oluşturma ve konsoriyum kurma olanağı bulacaklardır. Ayrıca Eylül 2021’e kadar açık olacak olan 2021-2022 Sağlık Çalışma Programının yaklaşan 2021 çağrıları için konsorsiyumunuzu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Etkinlik, Ufuk Avrupa Programı ile ilgilenen üniversiteler, araştırma merkezleri, özel şirketler, belediyeler, dernek ve federasyonlar, kamu görevlileri, devlet kurumları, sivil toplum örgütleri, küme ve merkezler ve diğer tüm AR-GE paydaşları için verimli olacaktır.

Söz konusu proje pazarı etkinliği, potansiyel başvuru sahiplerine ortak projeler ve konsorsiyumlar için fikirleri bir araya getirme ve tartışma fırsatı sağlayacaktır. Kayıtlar websayfasında 30 Haziran tarihine kadar devam edeceği yazmaktadır ama 4 Temmuz tarihine kadar da kayıtların kabul edileceği bildirilmiştir.

Kayıt olmak zorunludur ve linkten kayıt olabilirsiniz. Profillerinizi detaylı bir şekilde hazırlamanız, profilinizin aktive olmasını kolaylaştıracaktır.

Daha fazla bilgi için etkinlik websayfasına linkten ulaşabilirsiniz.

Not: Etkinlik ücretsizdir ancak katılım için kayıt ve profil aktivasyonu zorunludur.