Avrupa Komisyonu tarafından 4 Temmuz 2019 tarihinde Brüksel/Belçika’da Ufuk2020 Gıda Güvenliği, Sürdürülebilir Tarım ve Ormancılık, Deniz, Denizcilik ve İçsu Araştırmaları ve Biyoekonomi Alanı 2020 Çağrısı özelinde Bilgi Günü etkinliği düzenlenecektir. Bilgi günü etkinliğinin öncesinde, 3 Temmuz 2019 tarihinde, BioHorizon Projesi tarafından Proje Pazarı etkinliği gerçekleştirilecektir.

Bahsekonu etkinlikler için kayıt yaptırmak gerekmekte olup, kayıt süreci an itibari ile açıktır. Katılımın ücretsiz olduğu bu etkinlikleri amacı, katılımcıların Ufuk2020 Gıda Alanı ve KET-Biyoteknoloji konularında açılacak olan 2020 çağrısı hakkında bilgi sahibi olmaları ve doğru ortakları bulmalarını sağlamaktır. Proje Pazarı etkinliği özellikle Ufuk2020 Gıda Alanı’nın 2020 yılı konu başlıklarına odaklanacaktır.

 

Notlar:

Bilgi Günü hakkında daha detaylı bilgi almak ve etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız. Bilgi Günü etkinliğine kayıt olmak için son tarih 28 Haziran 2019’dur.

Proje Pazarı etkinliği hakkında daha detaylı bilgi almak ve etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız. Proje Pazarı etkinliğine kayıt olmak için son tarih 9 Haziran 2019’dur.

 

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri için lütfen tıklayınız.