Yayın için; Başlangıç Tarihi: 27 Ekim 2021 Çarşamba – Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2021 Cuma

Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü (UNIDO) Sekreteryası tarafından 11 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen toplantıyla “Kadın Girişimciler ve Yöneticiler İçin Dijital-Yenilikçi İş Uygulamaları” konulu çevrimiçi eğitim programının tanıtımının yapıldığı BM Viyana Ofisi nezdindeki Daimi Temsilciliğimiz aracılığıyla bildirilmiştir. Eğitime ilişkin olarak ayrıntılı bilgilere https://www.unido.org/unido-platform-promote-womenseconomic-empowerment-entrepreneurship-and-leadership internet adresinden ulaşılması mümkündür.

Rusya Federasyonu tarafından fonlanan ve KOBİ’lerde şirket sahibi veya yönetici pozisyonunda olan kadınlar için UNIDO tarafından hazırlanan söz konusu çevrimiçi eğitim programı, her biri 1 saatte tamamlanabilecek 6 dersten oluşmakta olup, anılan eğitime https://learning.unido.org/course/view.php?id=80 internet adresi üzerinden hesap oluşturmak suretiyle kayıt yaptırılabilecektir.

11 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen toplantıda ayrıca eğitimin ücretsiz olduğu, eğitim dillerinin İngilizce ve Rusça olarak hazırlandığı, kayıt içi ve kayıttan sonra dersleri tamamlamak için bir süre bulunmadığı, eğitimin tamamlanmasının ardından katılımcılara sertifika verileceği ve

ilave bilgiler için eğitim programından sorumlu UNIDO yetkilisi Maria Pavlova’ya m.pavlova@unido.org e-posta adresi üzerinden ulaşılabileceği kaydedilmiştir.

İlgilenen tüm Kadın Girişimcilerimize duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021

Kaynak: https://kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/8038/unido-cevrimici-egitim-duyurusu-kadin-girisimciler-ve-yoneticiler-icin-dijital-ve-yenilikci-is-uygulamalari

Privacy Preference Center