Sizleri çevrimiçi Genel Bilgilendirme Etkinliği’ne davet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Bahsi geçen çevrimiçi etkinlik; Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” teknik destek projesi dahilinde gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, Ufuk Avrupa Çerçeve Programında az deneyime sahip olan veya hiç deneyimi olmayan potansiyel katılımcıların yanı sıra, yeni 2021-24 Ufuk Avrupa Yapısı ve Stratejik Planı hakkında bilgi edinmek isteyen daha deneyimli araştırmacıları hedefleyen bir giriş etkinliğidir. Eğitim, esas olarak Ufuk Avrupa Programı’ndaki ‘Küresel Sorunlar ve Endüstriyel Rekabet’ bileşenin 4. Kümesi kapsamında ele alınan Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Dijital Dönüşüm ve Dayanıklı Endüstri konularına odaklanmaktadır.

‘Ufuk 2020’de Türkiye Faz II’ projesi, Türkiye’deki yenilik ekosistemi ve destekleyici altyapı için geniş bir eğitim desteği yelpazesi sunmaktadır. Projedeki destekler, ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları, teklif ve sunumların geliştirilmesine yardımcı olmayı içermektedir. Daha fazla bilgi için www.turkeyinh2020.eu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sizleri, 8 Nisan günü gerçekleşecek ve saat 13:50’de kayıt ile başlayıp 17:45’te bitmesi planlanan bu etkinliğimize davet ediyoruz.

 

Kayıt:

Etkinliğe aşağıda yer alan Google form dökümanı aracılığıyla kaydolabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/19_wJDFNLdyGu0gO4t-lxYVZiT398JoLEtz-TSUpQ8gc/

*Etkinliğe sadece kayıtlı katılımcıların katılmasına izin verilecektir. Lütfen önce Google Formlar aracılığıyla kaydolun. Kaydınızdan sonra, etkinlikten üç gün önce bir Zoom kayıt bağlantısı tarafınıza iletilecektir.

Etkinliğe dair daha fazla bilgi almak için, Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II teknik destek projesi ekibiyle k.gungor@idi.ie ya da t.eryilmaz.idi.ie e-postaları vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliğimizde görüşmek dileğiyle.