Ufuk2020 Programı Enerji alanına yönelik Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinlikleri 25 – 27 Haziran 2019 tarihlerinde Brüksel’de gerçekleşecektir. Etkinlik 2020 yılında desteklenecek çağrı başlıklarına yönelik (toplamda 640 Milyon Avro) olacaktır. Bu kapsamda, katılımcılar Enerji Verimliliği, Yenilenebilir Enerji, Karbon Yakalama ve Depolama, Akıllı Şebekeler, Akıllı Şehirler ve Toplumlar alanlarındaki fırsatlar hakkında bilgi sahibi fırsatı elde edebilecektir. 2017 yılında gerçekleştirilen Bilgi Günü’nde yapılan sunumlara sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilgi günüyle eşgüdümlü olarak Enerji Alanı Ulusal İrtibat Noktaları projesi olan C-Energy2020 tarafından Proje Pazarı etkinliği yapılacaktır. Bu etkinliğe katılım gösterilerek 2020 yılı çağrılarına yönelik ağ kurma fırsatı elde edilebilecektir. Proje Pazarı kayıt olmak için https://energycall2020.b2match.io sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (Proje pazarına kaydınızı yapmanız için Komisyon tarafından yapılan Bilgi Günü’ne kaydınızı yapmanız ve kaydınızın onaylanması gerekmektedir)

Notlar:

Bilgi gününe kayıt olmak için tıklayınız.

Etkinlik gündemleri: 25 Haziran 2019, 26 Haziran 2019, 27 Haziran 2019

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Seyahat desteği başvuru yapılmadan evvel ncpenergy@tubitak.gov.tr adresi ile irtibata geçilmesi ve henüz resmi olarak yayınlanmamış olan Ufuk2020 Enerji Alanı Çalışma Programı’nın son versiyonunun edinilip incelenmesi beklenmektedir.  TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri için tıklayınız.

Sorularınız için ncpenergy@tubitak.gov.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.